
Дитячий музичний кермо «Я теж керма», червоний, російська мова, діам - 24 див. (7044)
257 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7044
+380 (97) 184-12-50
Олександрповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прекрасний симулятор, який дозволить Вашій дитині уявити себе справжнім водієм. Багатофункціональний кермо володіє безліччю режимів, здатних надовго захопити дитину. Крім ігрової функції іграшка виконує освітню роль, дозволяючи малюку тренувати пам'ять, візуально і світлове сприйняття.
Діаметр керма - 24 див.
Режими гри:
Включение/выключение. Руль включается и выключается с помощью ключа зажигания. Сопровождается звуком двигателя. Музыка. Звучит песенка Автошки о правилах дорожного движения.
Изучение сигналов светофора. Загорается определенный сигнал светофора, а руль рассказывает, что в этом случае нужно делать.
Торможение. Кнопка, имитирующая звук торможения.
Разгон. Кнопка, имитирующая звук мотора.
Повороты. На руле с двух сторон расположены кнопки левого и правого поворотников. При включении поворотника, произносится направление поворота и загорается с соответствующей стороны руля световой сигнал поворотника.
Клаксон. Все функции сопровождаются световыми эффектами и реалистичными звуками. Приборная панель с подсветкой.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Гонконг |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина упаковки | 300 |
| Діаметр | 240 см |
| Тип | Розвиваюча іграшка |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 257 ₴



