
Музична іграшка Панда невгамовна тварина білий співає укр мовою рухи від оплесків світло 16*13см (PL-724-03)
268 ₴
- Немає в наявності
- Код: PL-724-03
+380 (97) 184-12-50
Олександрповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична іграшка Панда невгамовна тварина білий співає укр мовою рухи від оплесків світло 16*13см (PL-724-03)
Вчись, грай та пізнавай.
Невгамовна тваринка :
- грає веселу пісню українською мовою;
- має світлові ефекти вільно рухається завдяки механізму обертання;
- приводяться в рух оплесками;
- виконана з міцного пластику, щоб їй не були страшні ніякі подорожі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Країна іграшок |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота упаковки | 10.5 мм |
| Довжина упаковки | 22.5 |
| Персонажі | Панда |
| Тип харчування | 3 шт. типу ААА до комплекту не входять |
| Тип іграшки | Інтерактивна |
| Ширина упакування | 15.5 мм |
- Ціна: 268 ₴






