
Дитячий музичний світлофор "Рух вперед" TK Group, синій, укр озвучка, дорожні знаки, карточки, 14*9*24, (38950)
379 ₴
- Немає в наявності
- Код: 38950
+380 (97) 184-12-50
Олександрповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Важливо з юного віку знати та вивчати правила дорожнього руху, адже від цього залежить безпека оточуючих та Ваших близьких. Світлофор 38950 "Рух вперед" допоможе зробити навчання веселим та швидко запам'ятати все про дорожній рух!
Світлофор працює у 2-х режимах:
1. Класичне озвучування світлофора.
2. Дорожньо-транспортні віршики та весела пісенька українською мовою.
Режими перемикаються завдяки бігунку увімкнення/вимкнення.
У комплектацію входить:
- світлофор;
- 2 дорожні знаки;
- 5 навчальних карток.
Світлофор працює від 2-х батарейок типу "АА" - не входить у комплект.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота упаковки | 26 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина упаковки | 16 |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 10 мм |
- Ціна: 379 ₴





