
М'яка музична іграшка «Синій трактор» з ковшем музика українська мова 25*20*22 см (BT1025)
445 ₴
- Немає в наявності
- Код: BT1025
+380 (98) 539-99-95
Олександрповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка музична іграшка Синій трактор із ковшем 25*20*22 см (BT1025) М'яка музична іграшка "Синій трактор", грає пісенька "По полям Синій трактор їде до нас!" Точно переданий екранний образ, яскраві кольори, чарівні вічка, із заду є червоного кольору ковшик з фетру Живлення: батарейки (таблетки) типу LR44 3 шт., йдуть до комплекту від виробника, рекомендуємо замінити (для їхньої активації необхідно зняти захист). Якісне виробництво, акуратне пошиття. Розмір іграшки 25*20*18 см Іграшка виготовлена зі штучного хутра і не містить шкідливих речовин та запаху!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Синій |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 300 |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Мови | Український |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Персонажі | Синій трактор |
| Тип | М'яка іграшка |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
- Ціна: 445 ₴





