
Надувний басейн «Кристал» INTEX 168 * 38 см (58446)
581 ₴
- Немає в наявності
- Код: 58446
+380 (97) 184-12-50
Олександрповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний басейн Кришталевий це прекрасне доповнення до літнього відпочинку. Яскравий надувний басейн завдяки своєму холодному блакитному кольору створює відчуття прохолоди саме те, що потрібно малюкам в спекотний літній день. Навіть його поверхня має особливого блиску, немов іній, вода в басейні набуває морський відтінок. Зручний бортик, що складається з трьох кілець, і м'яке надувне дно створять комфортні умови для Вашого відпочинку. Діаметр - 168 см, висота - 38 см. Ви легко зможете взяти басейн з собою на пляж або встановити у дворі малюк і його друзі будуть раді такому рішенню, адже це так весело і цікаво - плескатися в прохолодній водичці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.2 кг |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 480 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Діаметр | 168 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41 мм |
| Висота упаковки | 7 мм |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина упаковки | 31 |
| Ширина упакування | 27 мм |
- Ціна: 581 ₴





