
Дитячий музичний кермо для гри в автомобілі (світло, звук) діам - 15 см (HE0623)
647 ₴
- Немає в наявності
- Код: НЕ0623
+380 (97) 184-12-50
Олександрповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прекрасний симулятор, який дозволить вашому малюку уявити себе справжнім водієм. Конструкція вільно чіпляється до будь-якого підголовника переднього сидіння справжнього автомобіля. Ремінці допомагають регулювати висоту. На полотні знаходиться дзеркальце і безпосередньо сам кермо. Кнопки на ньому відповідають різним світловим і звуковим сигналам. Поїздка в автомобілі для малюка заграє новими фарбами. Він відчує себе повноцінним водієм. Працює від трьох батарейок АА. color: inherit; Працює від трьох батарейок АА. color: inherit; Працює від трьох батарейок АА.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота упаковки | 23 мм |
| Вікова група | От 18 мес |
| Довжина упаковки | 44 |
| Діаметр | 150 см |
| Тип | Розвиваюча іграшка |
| Ширина упакування | 11 мм |
- Ціна: 647 ₴






